KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 10402223
nr 1040 2223
Etsningar
4 st, signerad, motivet: 24x17
Utrop:
1.000 kr
Såld:
450 kr
måndag 30 maj 2016
kl 20:20:46
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr